VrijetijdsbestedingNH in Noord-Holland heeft diverse clubs voor mensen met een beperking. Voor mensen met alle soorten beperking hebben wij een leuke club, waar zij aan kunnen deelnemen. Binnen deze clubs organiseren wij leuke activiteiten, bezigheden en uitstapjes. Onze activiteiten vinden voornamelijk plaats in Wognum, Hoorn en Enkhuizen.
Onze clubs
Wij hebben clubs met verschillende activiteiten zoals kookworkshops, creatieve workshops, sport en spel, muziek en ontspanning. Hou je van eten? Volg dan bijvoorbeeld onze kookworkshop waarbij je gerechten leert koken door twee koks. Na het koken mag je met alle clubgenoten genieten van de zelfbereide maaltijd. Ben je sportief? Ga dan mee wandelen, tennissen, dansen of doe mee met yoga! Voor de muzikale toppers organiseren wij kooravonden waar je onder begeleiding van een piano liedjes kunt zingen.
Wij hebben ook creatieve workshops en clubs zoals de breiclub, de creaclub of een fotografiecursus. Als je van spelletjes houdt, kom dan met ons bowlen, sjoelen of kom langs in ons spelcafé. Luister je graag naar verhalen over de bijbel, dan ben je welkom in onze bijbelclub waar we een keer per maand samenkomen.
Diverse activiteiten voor mensen met een handicap of beperking
VrijetijdsbestedingNH biedt diverse leuke uitjes en clubs aan voor mensen met een handicap of beperking. Dankzij ons grote aanbod kunnen wij voor iedereen een leuke activiteit verzorgen. Klik hier om alle activiteiten en clubs te bekijken. Voor de leukste activiteiten in Noord-Holland zit je bij ons goed!
Contact
Ben je enthousiast geworden van alle clubs voor mensen met een beperking? Wil je je aanmelden of iets meer informatie over bepaalde activiteiten? Neem dan contact met ons op! Bel naar 0229 576 420 of stuur een email naar info@vrijetijdsbestedingnh.nl